Güncel Haberler

04
ŞEMDİNLİ KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİK

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim Akın, Disiplin Kurulu Başkanımız Sadık Geylan, Meclis Üyelerimiz; Kadir Kaçar ve Zeki Özel Şemdinli Kaymakamı Sn. Muhammet Fuat Türman'ı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

04
TIR Sistemine Başvuru İşlemlerinin Elektronik Ortamda Gerçekleşmesi
 
04
Atıksı/Arıtma İle İlgili 2018/14 Sayılı Genelge
 
03
7020 Kanun Kapsamında Borçların Yapılandırılması
 
03
Gümrük Vergilerinin Askıya Alınmasına İlişkin Açıklama
03
3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası olarak Engelli vatandaşlarımızı toplumun ayrılmaz bir parçası olarak görüyor, Kalplerde ve zihinlerde olan engeller kalktığı zaman diğer engellerin de anlamını yitireceğine inanıyoruz. Dayanışma içinde engelleri aşma dileğiyle...

[Devamını oku...]

03
Odamızda Dijital İletişim ve Sosyal Medya Eğitimi Verilecek

Odamız ve Daka işbirliğiyle Odamız toplantı salonunda 5-6-7-8 Aralık 2018 tarihlerinde dört gün sürecek olan ''Dijital İletişim ve Sosyal Medya Eğitimi'' verilecektir.

İlk gün saat 15.00 'da başlayacak olan eğitim diğer günler saat 10:00'da başlayacaktır.

 

Tüm üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

29
Odamızda ''Süreç Geliştirme ve İş Planı Eğitimi'' Verildi

Odamız ve DAKA (Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı) işbirliinde, İstanbul'dan gelen eğitmen Sn Yasemin Özçer tarafından Odamız toplantı salonunda ''Süreç Geliştirme ve İş Planı Eğitimi'' verildi. Eğitime Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Fatih Arslan ve Meclis Başkanımız İzzettin Metin de katıldı. DAKA yetkilileri ve Eğitmen; Eğitimin ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar ile bir araya geldiler.

[Devamını oku...]

28
Ankara Ticaret Odasını Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sn. Gürsel Baran'ı makamında ziyaret etti.

 

İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

[Devamını oku...]

28
TOBB TIR VE ATAK KARNESİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİK

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar, Esendere Gümrüğünde geçiş belgeleri, düzenleme yetkisinin odamıza verilmesi ve üyelerimize kolaylık sağlaması için TOBB Tır ve Atak Karnesi Müdürlüğü, Müdür Vekili Sn. Aslı Gözütok ile görüştü.

[Devamını oku...]

28
Borçların Yapılandırılması İle İlgili Duyuru

Borçların Yapılandırılması İle İlgili Duyuru

[Devamını oku...]

28
Gümrük Vergilerinin Askıya Alınması İle İlgili Duyuru

Gümrük Vergilerinin Askıya Alınması İle İlgili Duyuru

[Devamını oku...]

27
Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar Pekcan ile Görüştük

32 Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu Konferansı’na katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Seracettin Keği, Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar Pekcan ile görüştüler.

Hazırlamış olduğumuz ticari, ekonomik sorunların ve çözüm önerilerinin olduğu raporu Sn Bakan Ruhsar Pekcan’a ilettiler.

Özellikle Esendere sınır kapısındaki ithalat işlemlerinin yapılabilmesi, günübirlik işlemlerinin yapılması, Gümrük Müdürlüğünün A kategorisine alınması, STM kapsamındaki kotaların arttırılması, Şemdinli-Derecik-Dağlıca sınır kapılarının bir an önce faaliyete geçmesinin önemli olacağını ilettiler.

Birlik Başkanımız Sn M.Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da hazır bulunduğu görüşmede yakın zaman da Esendere’ye bir ziyaret gerçekleştirileceği, bu ziyarette de Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan’nın da eşlik edeceği bilgisi alındı. Ziyaret gerçekleşmese bile heyetimizin tekrar Ankara’ya davet edileceği bilgisi verildi.

[Devamını oku...]

27
Odamızda Süreç Geliştirme ve İş Planı Eğitimi Verilecek

Odamız ve DAKA (Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı) işbirliinde, Odamız toplantı salonunda 28.11.2018 tarihinde saat 10.00'da ''Süreç Geliştirme ve İş Planı Eğitimi'' verilecektir.

 

Tüm Üyelerimize Duyurulur.

[Devamını oku...]

26
Birlik Başkanımız, CACCI Başkan Yardımcığı Görevine Yeniden Seçildi

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, yürütmekte olduğu CACCI (Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu) Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçildi.

 

 

Birlik Başkanımızı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz

[Devamını oku...]

Sayfa 14 / 42İlk   Geri   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  İleri   Son   
Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017