Güncel Haberler

25
Hakkari Tüccar ve İş Adamları Ekonomik İstişare Toplantısına Katıldık

Hakkari Valiliği Başkanlığında Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen 2018 yılı Tüccar ve İş Adamları İstişare Toplantısına, Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar, Başkan Yardımcımız Seracettin Keği katıldılar. Toplantıda özellikle Esendere ve Şemdinli (Derecik) sınır kapıları ile ilgili sorunlar dile getirildi. 

[Devamını oku...]

25
Hakkari Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Ettik

 Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar ve Başkan Yardımcımız Seracettin Keği, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Ettiler. Heyetimizi Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Servet Taş karşıladı. Yeni dönemde birlikte yapılcak projeler ve iş birliği kapsamındaki faaliyetler görüşülüp değerlendirildi.

[Devamını oku...]

24
Miss Yufka İş Yeri Açılışına Katıldık

Günlük yufka, ev yapımı erişte, çiğ mantı, içli köfte ve şarküteri ürünlerinin satılacağı 'Miss Yufka' isimli iş yeri hizmete başladı. Açılış törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar,  Başkan Yardımcımız Seracettin Keği, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Fatih Arslan katıldı.

[Devamını oku...]

24
Van Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar ve Başkan Yardımcımız İbrahim Akın, Van Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Heyetimizi, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva karşıladı. Yeni dönemde de birlikte yapılacak projeler ve işbirliği kapsamındaki faaliyetler görüşülüp değerlendirildi.

[Devamını oku...]

24
4. Meslek Komitesi Temmuz Ayı Toplantısını Yaptık.

 4. Meslek Komitesi Temmuz Ayı toplantısını Odamız toplantı salonunda gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

23
İş-Kur İl Müdürü Odamızı Ziyaret Etti

İş-Kur İl Müdürü Ahmet Kızılkaya, Yardımcısı ve Zarar Tespit Komisyonu Başkanı Ensar Dündar odamızı ziyaret ettiler. Hizmet noktası odamız ile bilgi alışverişinde bulundular.

[Devamını oku...]

23
Selahattin Eyyubi Havalimanı Müdürünü Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman PINAR ve Sayman Üyemiz Fatih ARSLAN, Yüksekova Selahattin Eyyubi Havalimanı Müdürü Sayın Taner ÖDEMİŞ'i ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında bilet fiyatlarındaki artışların ciddi boyutlarda olduğu ve bununla ilgili gerekli düzenlemelerin yapılması gerektiğini ilettiler. Çalışmaların başlatıldığı ve ilgili bakanlıkta görüşüldüğü bilgisi alındı

[Devamını oku...]

23
Van Ticaret Borsasını Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim Akın Kardeş Borsa olan Van Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ziyarette yeni dönemde birlikte yapılcak projeler ve işbirliği kapsamında faaliyetler değerlendirildi.

[Devamını oku...]

23
Başkanımızın Şemdinli Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Pınar, Meclis üyemiz Kadir Kaçar, Zeki Özel ve Sadık Geylani ile beraber Şemdinli ziyareti gerçekleştirdiler. Şemdinlide bazı temaslarda bulunan heyetimiz Şemdinli esnafının sıkıntılarını yerinde dinlediler. 

[Devamını oku...]

19
3. Meslek Komitesi Temmuz Ayı Toplantısını Yaptık.

3. Meslek Komitesi Temmuz Ayı toplantısını Odamız toplantı salonunda gerçekleştirdik.

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 33İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017