Hakkari Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Sayın Muharrem Tekin, Yüksekova Şoförler ve Otomobilciler Odası Sayın Selami Durna, odamızı ziyaret ettiler. Kendilerini Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Özdemir, Meclis Başkanımız Timur Sevi, Yönetim Kurulu Üyemiz Necati İrinç ve Meclis Üyemiz Abdulcebar Arslan ağırladı. Ziyarette, çeşitli konularda istişare yapıldı.
Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.