Başkan

Salih ÖZDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı

Öz Geçmişi

02.02.1975 yılında Yüksekova'da doğdu. Ticaret Lisesi mezunu ve dört çoçuk babasıdır. 14 yaşından beri fiili olarak  ticaretin içinde yer almaktadır. 2005 yılında Yüksekova Ticaret  ve Sanayi Odası Meslek Komitesi Başkanlığı görevinden sonra 2009 yılında Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcığılında bulunmuştur. 2013 yılından bu yana Yönetim Kurulu  Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Başkan' ın Mesajı

Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmemden ötürü, ilk başta değerli Yüksekova ve Şemdinli Halkına daha sonra da değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek isterim.  
Bir bayrak yarışının sonunda, bayrağı devr almanın heyecanı ve sevinciyle, önümüzdeki dönemde yapılması gerekenleri şeffaf çizgilerle yerine getirmek gayesindeyiz. Ayrıca, söz konusu sürecin bölge üzerindeki olumlu etkilerinin görülmesiyle beraber, gün yüzüne çıkan güzellikleri hep beraber dış dünyaya layık olduğu şekilde göstermek vazifesini edinmiş bulunmaktayız. 
Bu yolda üzerimize düşen ne varsa yapılacaktır. Bu sebeple, birlik ve beraberlik çerçevesi içerisinde herkesin elinden geleni yapacağına canı gönülden inanmaktayım. Bu konuda hiç şüphem yok. Önemli olan güzel şeyler bırakmak ve güzelliklere vesile olmaktır. 
Oy veren ve vermeyen her üye nazarımızda aynı hakka ve saygıya sahiptir. Demokrasilerde salt düşünceyi değil, çoğulcu, renkli, farklı bakış açılarına sahip her düşünceye önem vermekteyiz. Bu sebeple bu görevi Yüksekova ve Şemdinli Halkı adına almış bulunmakla beraber, şehrimizi ve bölgemizi 
el birliği ile yücelteceğimize sonsuz inancım var. Hep güzelliklerle karşılaşmak ve karşılamak adına saygılar sunuyorum.
Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017